Na het vertrek van Lewis Hamilton bij Mercedes wist George Russell dat hij de teamleider zou gaan worden. Kimi Antonelli is met zijn debuutjaar bezig en moet in de schaduw van Russell veel leren. De Brit presteert echter zeer goed tot nu toe, iets wat hij ook wel nodig heeft. Het contract van Russell loopt immers af na dit jaar. In gesprek met Motorsport-Total krijgt Russell eerst de vraag of hij weleens jaloers kijkt naar Antonelli, die zich meteen kan laten zien bij een groot team.
"Kijk eens naar Fernando Alonso: hij begint in de sport, wint twee wereldtitels in zijn eerste vier jaar en de mensen zeggen: 'Hij gaat er tien halen'", stelt Russell. "Sindsdien heeft hij geen enkele titel meer gewonnen. Of Sebastian Vettel: hij wint er vier, en daarna geen enkele meer. Als je naar Michael Schumacher kijkt: die had vijf jaar bij Ferrari nodig voordat hij daar zijn eerste titel behaalde. Dit is nu mijn vierde jaar bij Mercedes, volgend jaar is mijn vijfde..."
Daar wordt direct op ingehaakt. Want staat het al vast dat Russell zijn contract gaat verlengen? "Nee, het is niet zeker. Niets is zeker. Maar als ik bij Mercedes blijf, wordt volgend jaar mijn vijfde jaar in het team. Niemand weet wanneer zijn tijd komt. Je moet er gewoon voor zorgen dat je constant presteert én blijft presteren. En wat er dan gebeurt, zal wel blijken."
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!