Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
George Russell

Russell tikkeltje jaloers op test Verstappen: "Het helpt als je een privéjet hebt"

Max Verstappen verscheen recent op de Nordschleife om een GT3-test af te werken. George Russell had graag hetzelfde gedaan.

Verstappen Ferrari
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Emil Frey Racing

Met een Ferrari GT3 over de legendarische Nordschleife scheuren: Max Verstappen deed het onder de schuilnaam Franz Hermann en zette en passant nog even een onofficieel ronderecord neer. De Nederlander koestert de wens om de 24-uursrace te rijden in de toekomst, maar moet daar wel een licentie voor behalen. In Imola gaat het ook veel over Hermann, iets waar George Russell een tikkeltje jaloers naar keek. Hij zegt het niet met zoveel woorden, maar laat wel doorschemeren dat hij ook graag zou doen wat Verstappen doet. 

"We hebben er meermaals over gesproken, als ik eerlijk ben", stelt Russell tegenover onder meer RacingNews365. "Ik zou dolgraag mijn schema een beetje omgooien zodat ik meer kan rijden, want ik houd van racen. Ik heb gedurende de winter veel op de Nordschleife gereden in iRacing (de game red.) en ik wil er meer bij betrokken raken. Maar het is erg uitdagend met zoveel sponsoractiviteiten, het reizen en de geplande debriefs met het team."

En Verstappen heeft nóg een voordeel, weet een lachende Russell. "Het helpt als je je eigen privéjet hebt, zodat je iets sneller ergens bent. Ik zou mijn weekenden ook graag racend doorbrengen. Ik zou met Toto Wolff naar de Nordschleife gaan, omdat hij 20 jaar geleden op weg was naar een ronderecord. Alleen kreeg hij toen een lekke band en brak hij zijn ribben. Maar het gaat zeker een keer gebeuren."

Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Italië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet 

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Praat mee!

x
Imola Uitslag tweede vrije training Formule 1 GP Emilia-Romagna