Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Russell tikkeltje jaloers op test Verstappen: "Het helpt als je een privéjet hebt"

Max Verstappen verscheen recent op de Nordschleife om een GT3-test af te werken. George Russell had graag hetzelfde gedaan.

Met een Ferrari GT3 over de legendarische Nordschleife scheuren: Max Verstappen deed het onder de schuilnaam Franz Hermann en zette en passant nog even een onofficieel ronderecord neer. De Nederlander koestert de wens om de 24-uursrace te rijden in de toekomst, maar moet daar wel een licentie voor behalen. In Imola gaat het ook veel over Hermann, iets waar George Russell een tikkeltje jaloers naar keek. Hij zegt het niet met zoveel woorden, maar laat wel doorschemeren dat hij ook graag zou doen wat Verstappen doet.  "We hebben er meermaals over gesproken, als ik eerlijk ben", stelt Russell tegenover onder meer RacingNews365. "Ik zou dolgraag mijn schema een beetje omgooien zodat ik meer kan rijden, want ik houd van racen. Ik heb gedurende de winter veel op de Nordschleife gereden in iRacing (de game red.) en ik wil er meer bij betrokken raken. Maar het is erg uitdagend met zoveel sponsoractiviteiten, het reizen en de geplande debriefs met het team." En Verstappen heeft nóg een voordeel, weet een lachende Russell. "Het helpt als je je eigen privéjet hebt, zodat je iets sneller ergens bent. Ik zou mijn weekenden ook graag racend doorbrengen. Ik zou met Toto Wolff naar de Nordschleife gaan, omdat hij 20 jaar geleden op weg was naar een ronderecord. Alleen kreeg hij toen een lekke band en brak hij zijn ribben. Maar het gaat zeker een keer gebeuren."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
bel GP België 19 jul 2026
hun GP Hongarije 26 jul 2026
nld GP Nederland 23 aug 2026
Volledige kalender
x
Max 'Freak' Verstappen kreeg Mercedes 'helemaal over de zeik': "Gaat tot het gaatje"