Sainz profiteerde van het bizarre verloop van de GP van Singapore in 2017. Bij een starcrash vielen Verstappen, Vettel, Raikkonen en Alonso uit, waarna voor Sainz de weg open lag om na een sterk optreden een schitterende vierde plaats te behalen.
Volgend weekend wil Sainz zijn beste Formule 1-race ooit evenaren. "Vorig jaar reed ik op Singapore waarschijnlijk de beste F1-race uit mijn carrière. Alles viel die dag op zijn plaats en ik kwam als vierde over de finish. Het was lastig om de race te beginnen op de intermediates en op het juiste moment naar droogweerbanden te wisselen. Maar, het was een geweldige dag, een dag die ik nooit zal vergeten." Dit seizoen kent pieken en dalen voor Sainz en Renault. De Spanjaard is naar eigen zeggen nog altijd bezig om de auto beter te leren kennen. "Iedere keer dat ik in de auto zit, begrijp ik hem beter."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









