"Ik ben sprakeloos", stamelt Lando Norris voor de camera en microfoon van Ziggo Sport . "Dit had ik absoluut niet verwacht, niet nadat ik eigenlijk helemaal niet tevreden was met hoe de vrije trainingen voor mij waren verlopen."
Hoe het dan kan dat hij opeens in Q2 én Q3 verscheen, met een mooie achtste startplaats als beloning? "De rondjes die ik vandaag reed waren gewoon raak en zo heb ik het dan toch geflikt. Ik heb tijdens een kwalificatie, of dat nu in de Formule 1 is of zoals vorig jaar in de Formule 2, toch vaak wel het vertrouwen dat er iets te halen valt. Kwalificeren ligt me in dat opzicht wel." Op de vraag wat er morgen te halen valt voor Norris, blijft hij een concrete voorspelling schuldig: "Het is voor mij denk ik niet realistisch om naar voren te kijken, dus het gaat erom zoveel mogelijk mensen achter me te houden. Daarom zal ik proberen bij de start maar gelijk zoveel mogelijk mannen te passeren."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









