Terwijl George Russell zich bij het uitkomen van de Arie Luyendykbocht wat weider laat uitwaaien en op wat lagere snelheid terugkeert richting de pits, is het Fernando Alonso die met veel hogere snelheid de binnenlijn houdt. Ze komen elkaar tegen bij de daadwerkelijke ingang van de pitstraat, daar waar uiteindelijk Russell eieren voor zijn geld kiest, terug de baan op stuurt en nog maar een uitloopronde rijdt.
Tijdens de sessie maakte de stewards duidelijk na de sessie naar het incident te kijken. Nu is duidelijk geworden dat de concurrenten elkaar om 12:55 uur zullen treffen en wel aan de tafel van de stewards. Alonso was over de boordradio al duidelijk toen hij zich hardop afvroeg of mensen überhaupt nog wel in hun spiegels kijken.
Unibet pakt uit! Bij een podiumplaats van Verstappen op Zandvoort of een zege van Norris of Piastri, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!