Max Verstappen en Charles Leclerc hadden het vlak na de safety car, aan het einde van de Grand Prix van Spanje, flink met elkaar aan de stok. Leclerc haalde de Nederlander, die op dat moment op P3 reed, namelijk in op het rechte stuk. Toen de twee de eerste bocht naderen, kwamen ze elkaar echter tegen tijdens de actie van de Monegask.
De Monegask stuurde tijdens zijn inhaalactie naar Verstappen toe en de Nederlander meldde dat Leclerc op hem instuurde. Uiteindelijk kwam het zelfs tot een kleine touché. Daarvoor mochten de twee kemphanen zich dus nog melden bij de stewards. Inmiddels hebben de stewards hun oordeel geveld en ze hebben besloten dat er geen verdere actie hoeft te worden ondernomen. Leclerc behoudt zodoende zijn P3, terwijl Verstappen genoegen moet nemen met P10.
Nieuw F1-seizoen, nieuwe kansen! Pakt Max Verstappen in Australië een podiumplaats dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel












Praat mee!