De 20-jarige Britse is een van de tegenstandsters van Milou Mets, Stephane Kox, Beitske Visser en Shirley van der Lof in de W Series-voorronde. Chadwick wist zich evenals het Nederlandse kwartet te plaatsen voor de tweede schifting.
Voorafgaand aan het laatste raceweekend bezette Chadwick de tweede positie in het tussenklassement, de Belg Max Defourny mocht als koploper aanvangen. Waar Defourny er niet aan te pas kwam, daar wist Chadwick juist uit te blinken. De Britse schreef geschiedenis door als eerste dame ooit het MRF-kampioenschap op haar naam te schrijven. In het seizoen 2018 kwam Chadwick ook al een aantal keren in het nieuws: de Britse won als eerste vrouw een wedstrijd in het Britse Formule 3-kampioenschap.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









