De pitcrew van Red Bull was nipt sneller dan die van Mercedes, waardoor Verstappen van de derde naar de tweede plaats ging. De wedstrijdleiding onderzocht het incident omdat er mogelijk sprake zou zijn van een 'unsafe release' en besloot om een tijdstraf van vijf seconden op te leggen aan Verstappen. De vijf seconden worden opgeteld bij de tijd van Verstappen aan het einde van de race, of moet hij direct incasseren bij een volgende pitstop. Bekijk hieronder de beelden van het incident.
1132641444710293505
Wow! 😱😱De stukken vliegen eraf, maar Max heel,heel nipt voorbij Bottas in de pitstraat #ZiggoSport #MonacoGP pic.twitter.com/mzB77AUtyD — Ziggo Sport F1 (@ZiggoSportF1) May 26, 2019
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










