Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Yuki Tsunoda

Tsunoda bedankt Norris voor 'hulp' tijdens kwalificatie

Yuki Tsunoda behaalde een geweldig resultaat tijdens zijn eerste kwalificatie dit jaar, al blijkt wel dat hij daar een klein beetje hulp bij heeft gekregen.

Tsunoda FP2 Australia
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

De eerste krachtmeting van 2025 zit erop. Sommige coureurs moeten hun wonden likken terwijl anderen voorzichtig optimistisch zijn, maar voor de meesten is een toch voor de hand liggende voorspelling nu ook echt bevestigd: McLaren heeft de beste auto. De Britse renstal gooide hoge ogen met een sterk optreden tijdens de kwalificatie in Australië, maar daarachter gebeurde ook genoeg. Zo mag Yuki Tsunoda bijvoorbeeld ook apetrots zijn op zijn resultaat.

Drie maanden geleden moest de Japanner machteloos toekijken hoe toenmalig teamgenoot Liam Lawson gepromoveerd werd naar Red Bull, terwijl Tsunoda zelf bij het zusterteam achterbleef. Nu heeft de Racing Bulls-coureur de kwalificatie afgesloten met een mooie vijfde plaats, terwijl Lawson het moest doen met de achttiende plaats. Ook de Japanner beaamt dat dit een mooi begin is van zijn seizoen.

"Ik had niet verwacht dat we dit resultaat zouden behalen", reflecteert Tsunoda in een persbericht. "Ik had al helemaal niet verwacht op P5 te komen, ik had meer achterin de top tien verwacht. Ik wist dat het allemaal heel dicht bij elkaar zou zitten, maar de laatste ronde was magisch. Alles kwam samen. Ik had daarbij een klein beetje hulp van Lando, die mij een slipstream gaf, dus dat waardeer ik."

"De rondetijd kwam een beetje uit het niets", vervolgt Tsunoda. "Maar de auto is al de hele week behoorlijk goed. Het team heeft echt zijn best gedaan, ik ben best wel verrast door de vooruitgang die we hebben geboekt sinds Abu Dhabi. Dit resultaat bewijst hoe hard we hebben gewerkt tijdens de winter, dus complimenten aan het team. We weten dat er morgen regen komt, dus we zijn erop voorbereid met de set-up van de auto. Ik weet zeker dat de auto het goed gaat doen, dus ik ben enthousiast en heb er vertrouwen in. Ik moet gewoon gefocust blijven."

Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in Australië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet.

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50 keer jouw inzet!

Praat mee!

# Coureur Punten
# Team Punten
Volledige stand

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Race Starttijd F1 GP Australië mogelijk gewijzigd