Wéér een domper voor Yuki Tsunoda tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix van Groot-Brittannië. De Red Bull-coureur en teamgenoot van Max Verstappen streed voor wat hij waard was, maar kwam niet verder dan de twaalfde plaats. Pierre Gasly en Kimi Antonelli duwden Tsunoda uiteindelijk uit de top tien tijdens Q2.
Zodoende wist Tsunoda zich opnieuw niet voor Q3 te plaatsen en moet hij zondag hard vechten voor punten. Teamgenoot Verstappen ging in het kielzog van de Ferrari's en Lando Norris wel veilig door.
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Groot-Brittannië, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!