De botsing van Max Verstappen met George Russell heeft de gemoederen aardig bezig gehouden na de Grand Prix van Spanje. De stewards wezen Verstappen als onbetwiste schuldige aan voor de botsing en gaven hem een tijdstraf van tien seconden en drie strafpunten op zijn racelicentie.
Voor sommigen ging dat nog niet ver genoeg. Voormalig kampioen Nico Rosberg stelde bij Sky Sports dat Verstappen gediskwalificeerd zou moeten worden voor de actie. De Duitser oordeelde dat Verstappen opzettelijk op Russell instuurde, waar veel strengere straffen op staan.
Na afloop worden de woorden van Rosberg uiteraard ook aan de mensen van Red Bull voorgelegd. Veel reactie komt er niet. "Dat is zijn mening. Iedereen mag een mening hebben", stelt Verstappen koeltjes tegenover onder andere RacingNews365.
Teambaas Christian Horner wil al niet veel uitgebreider reageren. "Nico is nogal sensatiegericht in zijn commentaar, dus daar laat ik het maar bij."
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!