Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Red Bull Racing

Verstappen en Perez bezorgen Red Bull vijfde Formule 1-wereldtitel

Na de Grand Prix van de Verenigde Staten is het zeker: Red Bull Racing kan niet meer bijgehaald worden en is wereldkampioen Formule 1 bij de teams.

SI202210090560 news
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Getty Images / Red Bull Content Pool
Mercedes is onttroond. Na acht wereldtitels op rij is het eindelijk een ander team dat wereldkampioen is. Red Bull Racing neemt het stokje over van de equipe van Toto Wolff. Na de Grand Prix van de Verenigde Staten is het team van Max Verstappen en Sergio Perez dit jaar niet meer bij te halen.

Red Bull begon het seizoen nog zeer wisselvallig. De snelheid was er wel, maar de betrouwbaarheid liet de eerste races te wensen over. Ferrari leek een geduchte tegenstander te worden, maar de Italianen kregen zelf ook te maken met meerdere betrouwbaarheidsproblemen.

Nadat Red Bull haar eigen problemen had opgelost was het plots ongenaakbaar. Weliswaar gooide Ferrari regelmatig door toedoen van verschillende fouten een overwinning weg, tactisch was Red Bull wel feilloos en zeker Verstappen perste het maximale uit zijn RB18.

Regerend kampioen Mercedes was het seizoen zeer slecht begonnen. De Mercedes W13 werkte niet naar behoren en had van veel verschillende problemen last. Toto Wolff en consorten zetten daarom de constructeurstitel al heel snel uit hun hoofd en met nog drie races te gaan is het Red Bull dat definitief het stokje heeft overgenomen.

Ook interessant:

Verstappen vastberaden om Red Bull aan de titel te helpen

Tweevoudig wereldkampioen Max Verstappen maakt zich op voor een nieuwe Grand Prix: De race in Amerika! In de Verenigde Staten kan de Nederlander samen met teamgenoot Sergio Perez de constructeurstitel van Red Bull verzilveren. In deze video praat Joris Mosterdijk je weer helemaal bij over alles wat je moet weten over de race op COTA!

Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!

Kortom, het ideale avondje uit!

Bestel snel jouw tickets op=op
Forbidden

Weddenschappen Max Verstappen

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP Verenigde Staten 2022 RN365 Nieuwsdossier

1 reactie

Meest gelezen

Viaplay

Unibet
x
'Bizar' Albon doet boekje open over rijstijl Verstappen: "Het is bizar"