Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Verstappen geniet niet van kwakkelend Ferrari: "Jammer voor de strijd"

Max Verstappen zag zijn beide Ferrari-concurrenten, die al het hele Grand Prix-weekend sneller waren, tijdens de kwalificatie uitvallen. Na afloop gaf de Nederlander aan dat hij zich niet op de problemen van een ander wil richten, maar zich juist op zijn eigen werk wil focussen.

Tot aan het begin van de kwalificatie waren Sebastian Vettel en Charles Leclerc de favorieten voor de poleposition, maar tijdens de kwalificatie ondervonden beide Ferrari-coureurs technische problemen, waardoor ze zich niet konden mengen in de strijd om de eerste startplekken. Max Verstappen ligt na het Ferrari-debacle totaal niet wakker van de problemen van zijn concurrenten. "Toen ik tijdens de kwalificatiesessie beide Ferrari-coureurs uit zag stappen, was ik daar niet mee bezig. Het enige wat telt is mijn eigen prestaties, dus daar focus ik me altijd volledig op", vertelt de Red Bull-coureur tegenover onder meer RacingNews365 . "Natuurlijk geniet ik er niet van", gaat Verstappen verder. "Maar het kan iedereen gebeuren. Zelf heb ik het ook al enkele keren meegemaakt. Voor de race is het jammer dat er vooraan minder strijd zal zijn, maar vooral voor Ferrari is het na zo'n sterk begin van het weekend erg zonde", aldus Verstappen. Lewis Hamilton onderschrijft de woorden van de Nederlander. Ook de Engelsman richt zich op zijn eigen prestaties en niet op de malaise bij Ferrari: "Zo werkt het in de Formule 1. Je moet je richten op jezelf en je eigen werk goed doen. Het is zonde voor Ferrari en het zal ze zeker raken, maar we hebben allemaal al eens in hetzelfde schuitje gezeten. Hopelijk komen ze het lek te boven", aldus de vijfvoudig wereldkampioen. Met medewerking van Joe van Burik.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen Racing kondigt samenwerking aan met Mercedes