Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Verstappen heeft duidelijke opdracht voor Red Bull

Max Verstappen klokte de derde tijd in de tweede vrije training op drie tienden van de snelste McLaren. Kan hij daarmee verder, of is hij ergens teleurgesteld? Hij vertelt het je zelf.

Verstappen FP2 Austria
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

P2 werd P3 op de Red Bull Ring. In de eerste vrije training zat George Russell voor hem, in de tweede vrije training zijn dat Lando Norris en Oscar Piastri. Hoe voelt Max Verstappen zich ten overstaan van die vele duizenden Oranjefans in de RB21? Er kan nog veel beter, zo vertelt hij tegenover F1TV.

"Over het algemeen ging het vrij soepel", stelt Verstappen, die wel duidelijk aangeeft wat Red Bull nog moet verbeteren. "We hadden geen grote problemen, maar we kwamen wel wat snelheid tekort. De auto had een beetje te veel onderstuur, zowel in de korte als lange run. Dat is iets wat we moeten proberen te verhelpen."

En hoe verloopt de samenwerking met engineer Simon Rennie nu Gianpiero Lambiase afwezig is? "Zo is het nu eenmaal. Ik vind dat het tot nu toe heel goed is gegaan met Simon. Ik ken Simon natuurlijk al heel lang van de andere kant van de garage en ik werk ook met hem samen in de simulator. Hij heeft sowieso veel ervaring. Dus het is tot nu toe eigenlijk heel erg goed gegaan. Dat is fijn", sluit Verstappen af.

Nederland hoopt zich te kwalificeren voor de volgende ronde van het WK Voetbal. Scoort Nederland tegen Tunesië dan ontvang je bij Unibet liefst 50 x jouw inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Win 50 keer je inzet!

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
bel GP België 19 jul 2026
hun GP Hongarije 26 jul 2026
nld GP Nederland 23 aug 2026
ita GP Italië 6 sep 2026
Volledige kalender
x
Onzekere tijden Verstappen in gesprek met Red Bull over F1-toekomst