Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Verstappen: "Ik hoop dat dat niet meer zo vaak wordt benoemd"

Na een teleurstellende GP van Oostenrijk is het gat tussen Max Verstappen en de McLaren-coureurs nóg groter geworden. De Nederlander gaat echter gewoon door, en hoopt vooral dat anderen dat ook doen.

Verstappen ahead of GP Austria
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Red Bull Content Pool

Max Verstappen heeft het tot dusver niet makkelijk dit seizoen en moet vooral ook toekijken hoe de McLaren-coureurs met een razendsnelle bolide de leiding steeds verder verstevigen in de beide kampioenschappen. Verstappen kon de aansluiting nog enigszins in stand houden, maar het gat werd telkens iets groter. De Grand Prix van Oostenrijk was daarin een volgende klap voor de Nederlander, aangezien de Britse renstal een maximaal aantal punten scoorde en Verstappen met lege handen achterbleef. 

Daar baalt hij zelf ook van, al was het verder ook lang niet ideaal, zo laat hij weten tegenover Sky Sports F1. "Het was gewoon pech, net zoals tijdens de kwalificatie. Maar over het algemeen hadden we toch niet echt de juiste pace dit weekend, dus moeten we echt nog veel leren in de hoop dat we het volgend weekend beter kunnen doen. Maar ja, natuurlijk was dit geen ideaal resultaat voor ons." 

Voor Verstappen verandert er echter weinig, ondanks deze nieuwe tegenslag. "We proberen erg ons best te doen, dat altijd. Mijn mentaliteit verandert ook niet, want we hebben al zo vaak gewonnen in het verleden. Soms moet je dan gewoon accepteren dat je dat op sommige momenten niet doet, en wij blijven gewoon zo goed en zo kwaad als het gaat ons best doen."

Verstappens aanpak is dan ook simpel: gewoon doorgaan, niet teveel over nadenken en zien waar het schip strandt. Maar over zijn titelkansen, en dan met name alle discussies over dat onderwerp, is Verstappen wél heel duidelijk. "Ik hoop dat men het dan niet zo vaak meer benoemt."  

Praat mee!

x
Italiaanse media Geen finish, wel lof voor 'gentleman' Verstappen