Max Verstappen stapte op de zaterdag in Mexico, nu een kleine twee weken geleden, woedend uit zijn Red Bull RB14. Amper 24 uur later soleerde hij gedecideerd naar de overwinning, iets wat hem op veel respect kwam te staan van drievoudig Grand Prix-winnaar Johnny Herbert.
"Het is zeer zeldzaam dat iemand zo van het ene naar het andere uiterste weet te schakelen. In Mexico liet Verstappen zien wat enkel mannen als Senna, Schumacher en Hakkinen in het verleden konden", aldus Herbert in gesprek met Motorsport.com . Herbert zag net als menigeen een woedende Verstappen op de zaterdag en een doodkalme Verstappen op de zondag: "Zo won hij gewoon die race, dat fascineerde me buitengewoon. Hij speelde het klaar om met een mindere auto de Ferrari's en Mercedessen te verslaan. Voor mij persoonlijk was dat net zo'n knappe prestatie als de run van Lewis Hamilton van P14 naar P1 in de Grand Prix van Duitsland."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









