Max Verstappen kwam er totaal niet aan te pas in de kwalificatie voor de Grand Prix van Hongarije. De Red Bull-coureur moest alle zeilen bijzetten om überhaupt Q3 te halen en eindigde uiteindelijk op een magere achtste plaats. Verstappen is al blij dat hij Q3 heeft gehaald.
"Als ik naar het hele weekend kijk, denk ik dat we blij mogen zijn dat we Q3 hebben bereikt", vertelt Verstappen tegenover onder meer RacingNews365. "Ik heb meer buiten de top tien gestaan dan erin. Het is een moeilijk weekend. Ik heb geen grip aan de voorkant en dat was ook zo in de kwalificatie. Voor mij was het dus niet echt een verrassing."
Maar weet Red Bull wat het probleem is? "Nee, duidelijk niet. Anders hadden we dat al aangepast. Maar op een één of andere manier lijkt dit weekend niets te werken. Vorig jaar waren we competitiever, aangezien we binnen een paar honderdsten van poleposition kwalificeerden. Dit weekend voelde het vanaf de eerste ronde al niet goed. We gleden veel met de auto en niets gaf echt een richting."
Verstappen is daar vooral niet blij mee. "Dat is natuurlijk het grootste probleem, want normaal gesproken levert een verandering positieve of negatieve resultaten op. Nu werkt gewoon niets. Het is alsof je in cirkels werkt en niets je enig idee geeft."
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Hongarije, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!