Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Verstappen niet bezorgd over huidige vorm Red Bull

In de eerste helft van het seizoen leek Red Bull de strijd nog aan te kunnen gaan met de Ferrari's, maar ondertussen is het team van Max Verstappen het momentum kwijtgeraakt en is het Ferrari dat samen met Mercedes de dienst uitmaakt. Red Bull hoeft echter niet bang te zijn dat het als gevolg zijn sterrijder verliest aan een team dat beter presteert.

Max Verstappen is de laatste wedstrijden niet zeer te spreken geweest over de prestaties van zijn Red Bull-bolide. Met name na afloop van de Russische Grand Prix was de teleurstelling van het gezicht van de Nederlander te lezen. Hij mag dan niet tevreden zijn over de vorm waarin Red Bull momenteel verkeert, in de persconferentie voorafgaand aan de Grand Prix van Japan laat hij weten dat hij erop vertrouwt dat zijn team het tij kan keren. "Ik was niet echt teleurgesteld, maar ook niet per se tevreden – al is dat mijns inziens vrij normaal als je net een saaie race achter de rug hebt. Ik denk dat je altijd blijer bent wanneer je een race wint of een spannende wedstrijd hebt gereden en op het podium eindigt." "De laatste Grands Prix zijn niet onze sterkste geweest, maar ik geloof dat we beter kunnen en ook hard werken om betere resultaten te behalen. Natuurlijk zul je me na een tegenvallende wedstrijd niet met een blij gezicht uit de auto zien stappen, maar dat betekent niet dat we het vertikken te proberen om beter te worden. Ik maak me geen zorgen, ik wil gewoon winnen en zal altijd mijn uiterste best blijven doen."

Luister hieronder naar de nieuwste F1-podcast van RacingNews365.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
aus GP Australië 8 mrt 2026
chn GP China 15 mrt 2026
jpn GP Japan 29 mrt 2026
bhr GP Bahrein 12 apr 2026
sau GP Saoedi-Arabië 19 apr 2026
usa GP Miami 3 mei 2026
Volledige kalender
x
Breaking FIA past F1-reglement aan na motorcontroverse rond Mercedes