Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Verstappen tast in het duister over titelkansen met nieuwe Red Bull

Op dinsdag 25 februari werkt Max Verstappen zijn eerste meters af in de nieuwe RB21. Maar waar heeft Red Bull hard aan gewerkt? Verstappen geeft een update over zijn nieuwe auto en tast nog in het duister over zijn kansen.

Verstappen Abu Dhabi race
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Over minder dan een maand barst het Formule 1-seizoen écht los met de Grand Prix van Australië. Eerst is het natuurlijk tijd voor de wintertests in Bahrein, waar de nieuwe auto's voor het eerst in actie komen. Red Bull had wel wat huiswerk te verrichten om Max Verstappen weer van een goede auto te voorzien. Vorig seizoen ging het lang niet altijd van een leien dakje, vooral door balansproblemen.

Hoog tijd om eens aan Verstappen te vragen hoe de ontwikkeling ervoor staat. De Nederlander geeft een update over zijn nieuwe Red Bull door in te gaan op de verbeterpunten vanuit 2024, met de balansproblemen dus in de hoofdrol. Over zijn kansen wil hij nog weinig kwijt.

"Daar (de problemen, red.) werken we hard aan", vertelt Verstappen tegenover onder meer RacingNews365. "We blijven doorgaan met de wil om dat te verbeteren. Ik denk dat we weten waar de problemen vandaan komen, maar het gaat erom dat we de balans van de auto verbeteren. Natuurlijk veranderen we misschien hier en daar de aanpak. De tijd zal het uitwijzen. Ik vind het heel moeilijk om in te gaan op hoeveel we hebben gevonden. Hopelijk werken we in de juiste richting."

Maar voelde de RB21 beter aan op de simulator? "Ik heb niet veel gereden op de sim en ik wacht liever af tot ik in de echte auto heb gereden. Ik hou niet echt van wedden. We moeten ons gewoon op onszelf concentreren, want het heeft ook geen zin om naar anderen te kijken. We weten dat we aan dingen moeten werken met de auto en daar zijn we mee bezig."

Ook interessant:

Max Verstappen doorbrak recent een magische grens in de Formule 1. De 27-jarige Nederlander staat duizend dagen aan de leiding, iets wat Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk uitgebreid bespreken in een kakelverse podcast!

Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!

Download F1-kalender

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

x
Ford Verstappen laat Ford-CEO verbouwereerd achter: "Ik geef hem alle krediet!"