Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Video: Stroll gokt en crasht op droogweerbanden

De sprintkwalificatie liep niet goed af voor Lance Stroll, die het in SQ2 probeerde op de medium banden. Als enige. Al snel bleek waarom.

Op een nat Spa-Francorchamps, dat langzaam aan het opdrogen is, probeerde Lance Stroll het in Q2 van de Sprint Shootout op de medium banden. "Het is te vroeg", riep hij nog. "Er is geen weg terug nu, we moeten ervoor gaan", riep zijn engineer. En ja hoor, in bocht negen, waar iedereen het hele weekend al moeite heeft, was het nog te nat: Stroll in de muur. Rode vlag, einde Q2, en tot overmaat van ramp had Fernando Alonso nog geen tijd. Dubbele exit voor Aston Martin. Check hieronder de beelden.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2025 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

x
Verstappen Rosberg heeft gouden tip voor Verstappen om titel te veroveren