Robert Kubica keert volgend jaar na acht jaar afwezigheid terug op de Formule 1-grid. Hoewel de tussenpoze uitzonderlijk lang is, zijn er coureurs die er langer over hebben gedaan om terug te keren in de koningsklasse van de autosport.
Het ongeëvenaarde record is nog altijd in handen van onze eigen racelegende Jan Lammers. Hij stond in 1992 voor het eerst sinds tien jaar weer aan het vertrek van een Formule 1 Grand Prix. In recente jaren maakten meerdere coureurs een opvallende comeback. Klik op onderstaande foto om het album te openen:
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









