Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 nieuws

Vijf vrouwen die recent een Formule 1-auto testten

Dit weekend is het 27 jaar geleden dat er voor het laatst een vrouw zich probeerde te kwalificeren voor een Formule 1 Grand Prix. Giovanna Amati slaagde daar in Brazilië, net als bij haar twee eerdere pogingen, niet in. De laatste jaren zien we slechts sporadisch een vrouw achter het stuur van een Formule 1-auto. RacingNews365 zet er vijf op een rij.

Tatiana Calderon
Fotoalbum
Naar nieuwsoverzicht © Alfa Romeo Racing

Formule 1 is een mannensport. Dat is althans wat er vaak wordt geroepen, hoezeer de F1 ook probeert de aanwezigheid van vrouwen in de sport te promoten. Vrouwelijke Formule 1-coureurs zijn al helemaal schaars. RacingNews365 zet een vijftal vrouwen op een rijtje die recentelijk van de Formule 1 mochten proeven.

Klik op onderstaande afbeelding om het album te openen.

Tatiana Calderon

Deze vrouwen proefden recent aan de Formule 1

Formule 1 is een mannensport. Dat is althans wat vaak wordt geroepen, hoezeer de F1 ook probeert de aanwezigheid van vrouwen in de sport te promoten. De vrouwelijke Formule 1-coureurs zijn al helemaal schaars. RacingNews365 zet een vijftal vrouwen op een rijtje die recentelijk aan de Formule 1 mochten proeven.

Bekijk het album

Bookmaker Unibet pakt opnieuw uit met een speciale Max Booster voor de GP van Spanje. Winst van Verstappen op het circuit waar hij in 2016 voor het eerste zegevierde, kan jou 50 keer je inzet opleveren!

Alleen geldig voor nieuwe spelers, minimum leeftijd 24 jaar. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x jouw inzet!
Forbidden

Weddenschappen Alfa Romeo

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
Startgrid Gewijzigde startopstelling Formule 1 GP Spanje na dubbele gridstraf