Op de late zaterdagavond bereikte een regengebied de westkust en afgelopen nacht heeft het in Zandvoort lange tijd geregend, waardoor Zandvoort nat ontwaakte (zie foto).
In de loop van zondagochtend trekt dit gebied naar het westen weg, maar zal nog worden gevolgd door enkele buien. Naar verwachting zijn deze buien wel weggetrokken op het moment dat de race om 15:00 uur van start gaat.
De kans is groot dat de rest van de race ook droog verloopt. In de loop van de middag stijgt wel de kans op enkele lokale buien. Of deze buien ook over Zandvoort zullen trekken, is van tevoren lastig te zeggen. Naarmate de race vordert stijgt de kans op regen dus iets, maar een droge race lijkt vooralsnog het meest waarschijnlijk.
De wind is tijdens de race nog altijd zuidwest en iets minder krachtig dan op zaterdag. De middagtemperatuur ligt net als op zaterdag rond een graad of 21.
Ontvang 200 Free Spins én €30 aan Free Bets als je €10 inzet op Sport!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel













Praat mee!