Toto Wolff heeft een nieuw contract getekend bij Mercedes. Hij blijft nog eens drie jaar langer aan als teambaas bij de Duitse formatie. Dat hebben bronnen bevestigd tegenover RacingNews365. Hij blijft in ieder geval tot en met 2026 in zijn huidige rol aan Mercedes verbonden.
Toto Wolff ging in 2013 aan de slag bij Mercedes en sindsdien loodste hij het team naar zeven coureurstitels en liefst acht constructeurstitels. Samen met het team is hij vastberaden om het team weer aan het winnen te krijgen.
In 2023 verlengde Lewis Hamilton zijn contract ook al, in dit geval tot eind 2025 en hetzelfde geldt voor teamgenoot George Russell.
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel









Praat mee!