Vorig weekend legde Lewis Hamilton het nog af ten opzichte van Charles Leclerc - de Ferrari-coureur wist tot het einde de Mercedes van de Brit achter zich te houden op het circuit van Spa-Francorchamps. Toto Wolff verwacht echter meer van de race op het circuit van Monza. Hamilton start daar als tweede achter Leclerc, Valtteri Bottas begint als derde vóór Sebastian Vettel.
"Ik denk dat we veel competitiever zijn in Monza dan in Spa", laat de Mercedes-teamchef optekenen door in Monza aanwezige media, waaronder RacingNews365. "En dat is opvallend, want Spa leek voor ons in het verleden een slechte race."
Beide circuits staan bekend om de lange rechte stukken, die vooral veel motorvermogen vereisen om de snelste te zijn. Toch ligt het relatief bochtigere circuit van Spa-Francorchamps de Mercedes-bolides minder goed dan de rechte stukken van de baan nabij Milaan.
Wolff: "Om de één of andere reden werkt ons totaalpakket toch beter in Monza - hoewel we op papier hier minder goed zouden moeten zijn, omdat de Ferrari's en Renaults meer snelheid hebben op de rechte stukken."
Max Verstappen zag zijn imposante zegereeks doorbroken worden vorige week, maar slaat hij direct terug tijdens de GP van Japan? De Nederlander is wederom de grote favoriet! Zet dit weekend € 10 in en ontvang maar liefst € 50 aan free bets bij Unibet !
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+.
Claim nu jouw free bets