De slotfase van de Grand Prix van Australië draaide om het gevecht tussen Fernando Alonso en George Russell. De coureurs vochten een verbeten duel uit om de zesde plaats, waarna Russell uiteindelijk zou crashen in de laatste ronde. Alonso stelde de zesde plaats veilig, maar moet zich samen met Russell bij de stewards melden.
Alonso zou de Mercedes-coureur namelijk op een braketest getrakteerd hebben, waarna Russell crashte. De Spanjaard ziet zo zijn zesde positie in gevaar komen. De coureurs moeten zich om 07:20 uur Nederlandse tijd melden, een beslissing wordt iets later verwacht.
Update: Alonso is zwaar gestraft. Lees hier meer.
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!