Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Albon stelt zwaar teleur in kwalificatie: "Vandaag was niet goed"

Alexander Albon had de hoop dat hij na een teleurstellend weekend in Hongarije de draad op Silverstone weer op kon pakken. Het weekend van zijn thuis-Grand Prix verloopt tot op heden dramatisch.

Alexander Albon stelde zwaar teleur tijdens de kwalificatie, door zich niet te kwalificeren voor Q3. Ondanks dat Red Bull hem in de slotseconden van het tweede bedrijf nog een nieuwe set van de zachte band gaf, wist de Brit zich niet de top tien in te rijden. De twaalfde startpositie is morgen het vertrekpunt. Na een crash op vrijdag was het de volgende domper. Albon wil nog niet wanhopen en probeert positief te blijven: "Vrijdag zagen we er sterk uit. Ik wil het geen slecht weekend noemen, maar vandaag was het gewoon niet goed genoeg. We misten wat tracktime vandaag en de wind veranderde de balans van de auto." "We misten wat finetuning en het veld zat erg dicht bij elkaar. Maar het is wat het is. We hebben nu een vrije bandenkeuze voor de race en ik hoop dat we wat posities kunnen winnen", vertelt Albon aan Sky Sports. Niet voor het eerst moet Albon in de achtervolging en wacht hem een inhaalrace, iets waarvan de teamgenoot van Max Verstappen baalt: "Ik wil niet steeds een inhaalrace rijden, maar hoop wel dat we morgen punten kunnen scoren."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Michael Schumacher Twaalf jaar na zijn ski-ongeluk