Of dat ook met Fernando Alonso aan boord is, is nog even afwachten. De Spanjaard heeft nog steeds zijn definitieve keuze niet gemaakt. Alles wijst er echter op dat Alonso zijn verblijf bij McLaren gaat verlengen. Vooral nu McLaren in 2018 overstapt naar Renault en daardoor eindelijk haar ware potentieel kan laten zien. McLaren is er namelijk van overtuigd dat hun chassis tot één van de besten van het veld behoort. Echter door de beperkingen met de Honda krachtbron kon het team van Alonso en Vandoorne nooit een gooi doen naar de podiumplaatsen. Alonso laat aan Sky Sports F1 dan ook weten dat het erop of eronder wordt voor McLaren in 2018.
"Volgend jaar wordt een goede test. Dan rijdt McLaren met dezelfde motor als Red Bull. Het wordt dan eindelijk duidelijk of het chassis van McLaren goed is of niet." De tweevoudig wereldkampioen verwacht dat McLaren dan eindelijk weer vooraan mee kan strijden. "De afgelopen drie jaar waren we het enige team met een krachtbron van Honda. Dan is het lastig om een vergelijking te maken. De engineers testen echter alle onderdelen en daardoor denken we dat we echt een goede auto hebben."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









