Artem Markelov krijgt in Sotsji dus vóór zijn thuispubliek de kans om zijn kunsten te vertonen achter het stuur van de Renault. Hij zal dat weekend zijn Formule 2-activiteiten combineren met zijn rol als vrijdagrijder voor Renault.
Markelov, die gedurende het seizoen al regelmatig plaatsnam in de simulator van Renault, is naar eigen zeggen klaar voor het echte werk: "Dit is het best denkbare vroege verjaardagscadeau (Markelov is jarig op 10 september) voor mij. Ik wil deze kans natuurlijk ten volle benutten. Ik heb veel geleerd als lid van dit team, dus om nu die geleerde lessen in de praktijk te brengen is natuurlijk geweldig." Artem Markelov staat op dit moment vijfde in het Formule 2-kampioenschap. In 2018 reed hij tot op heden drie overwinningen bij elkaar.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









