De vraag die de Formule 1 momenteel bezighoud: wat is er verkeerd gegaan tussen Alpine en Oscar Piastri? Volgens Alpine rijdt de Australiër in 2023 voor de Franse formatie, maar de coureur in kwestie ontkent en wordt sterk gelinkt aan McLaren.
De ontwikkelingen volgen enkele weken na een soortgelijke soap in de IndyCar, toen Chip Ganassi Racing aankondigde in 2023 door te gaan met regerend kampioen Alex Palou. Enkele ogenblikken later echter kondigde McLaren hem aan voor 2023, waarbij het onduidelijk was of hij voor de IndyCar, Formule E, of zelfs Formule 1-formatie uit zou komen.
In het geval van Alpine ging de race-community flink met het verhaal aan de haal, en zelfs bedrijven die niks met Formule 1 te maken hebben, haken hun wagonnetje maar wat graag aan. Ryan Air? Specsavers? Een overzicht:
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op