Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Bottas blij met upgrades: "Mercedes heeft een stap gezet"

Het team van Mercedes hield zich de afgelopen weken op de vlakte omtrent de upgrades die het mee zou brengen naar Barcelona. Op vrijdag bleek dat de Duitse renstal er beslist niet langzamer door is geworden.

WK-leider Valtteri Bottas dicteerde de vrije trainingen op vrijdag en sloot beiden als snelste af. Na afloop was de Fin erg te spreken over de nieuwe onderdelen die Mercedes op de W10 gemonteerd had. Onder meer aerodynamische spiegels, upgrades voor de bargeboards en voorvleugel werden geïntroduceerd op vrijdag. "Het is altijd erg interessant om te zien hoe de nieuwe onderdelen op de auto aanvoelen en of ze ook presteren zoals gehoopt. De auto voelde geweldig aan, compleet anders dan tijdens de wintertests en onze snelheid in de bochten is verbeterd", blikt Bottas tevreden terug. "De balans van de auto tijdens de ronde is ook beter en het lijkt erop dat we een sinds de wintertest de juiste weg zijn ingeslagen. De vrijdag was goed, maar het is en blijft slechts vrijdag en Ferrari was niet ver weg. Ik voel dat we een goede stap voorwaarts hebben gemaakt, maar we weten dat morgen pas zeker." Bottas heeft momenteel de leiding in het WK in handen, met een punt voorsprong ten opzichte van teamgenoot Lewis Hamilton.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
In de prijzen gevallen Verstappen pakt op de valreep F1-award