Na zijn overwinning in de eerste F1-race van 2019 bedankte Bottas niet alleen zijn team Mercedes voor alle inspanningen, maar vooral ook Charlie Whiting voor zijn inzet de afgelopen decennia.
"Ik wil graag nog zeggen, dankjewel Charlie. Deze overwinning draag ik op aan Charlie Whiting en alles wat hij heeft gedaan voor de Formule 1. Hij heeft zo ontzettend veel bereikt in deze sport, wat hij heeft gedaan betekent heel veel voor ons als coureurs", aldus de FIn. Whiting, de Formule 1-wedstrijdleider namens de FIA, overleed in de nacht van donderdag op vrijdag aan een longembolie. Hij werd slechts 66 jaar oud.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









