Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Brendon Hartley start door torenhoge gridstraf als laatste bij GP Frankrijk

Brendon Hartley rijdt vandaag de kwalificatie voor spek en bonen. De Nieuw-Zeelander weet dat hij de race van morgen als laatste moet starten na een forse gridstraf.

Gisteren viel Hartley tijdens de tweede vrije training stil met een defect aan zijn Honda-motor. De vlammen uit de achterkant verraadde al dat het flink mis was, waarop de Japanse fabrikant besloot om de complete powerunit te vervangen. Hartley stond al op scherp en het vervangen van de zes componenten van de powerunit levert hem nu een gridstraf van liefst 35 plaatsen op.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
bel GP België 19 jul 2026
Volledige kalender
x
Breaking Verstappen mist aftrap 24 uur van de Nürburgring uit veiligheidsoverwegingen