"Op dit moment hebben we duidelijk niet de beste auto voor tijdens de kwalificatie, dus dat moeten we tijdens de race compenseren. Daarvoor moet ik nog sneller zijn dan ik nu ben en moet ik nog meer uit mijn banden gaan halen. Dat is absoluut mogelijk." De afgelopen twee seizoenen eindigde Ricciardo steeds als derde in het klassement en in gesprek met Paddock Magazine laat hij los dat hij dit jaar hoger in zet. "Opnieuw derde worden is zeker mogelijk maar ik denk dat ik zelfs nog hoger kan eindigen. Dat is mijn doel en ik doe er alles aan om dat ook te bereiken."
Na vijf races staat de teller voor Ricciardo op slechts 47 punten waarmee hij vijfde staat in het klassement. Zijn achterstand op Hamilton bedraagt al bijna 50 punten maar toch ziet Ricciardo kansen om mee te spelen in de titelstrijd. "Daar geloof ik absoluut in. We weten pas meer over een paar races, vooral als we ook meer inzicht hebben hoe de updates uitpakken. Ik ben er wel van overtuigd dat als de updates ons sneller maken dat het nog een heel leuk jaar gaat worden."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









