De afgelopen dagen was er veel aandacht voor de nieuwe neus van McLaren. Het Britse team kondigde een grote upgrade aan voor de GP van Spanje. Zojuist liet McLaren de nieuwe neus voor het eerst zien. Wat direct opvalt zijn de drie openingen. Het gat in het midden kennen we al van Red Bull en de twee buitenste gaten doen terugdenken aan de neus van Force India. Opvallend is de horizontale geleider (oranje deel) die in vergelijking tot die van de concurrentie zeer groot is. De geleider moet zorgen voor een efficiënte luchtstroom onder de auto.
994618460171833347
Más del nuevo morro d McLaren. Con capa tipo Mercedes. Dos orificios en zona baja como Sauber. Además presenta 2 soportes. muy separados. pic.twitter.com/IamoOLfjCb — Albert Fabrega ES (@AlbertFabrega) 10 mei 2018
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.







