Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Dit is het geluid van de nieuwe Ferrari-motor

In navolging van Mercedes en McLaren liet het team van Ferrari vandaag voor het eerst het motorgeluid van de 2020-motor horen.

De nieuwe V6-motor van Ferrari moet Charles Leclerc en Sebastian Vettel in 2020 helpen in de jacht op de wereldtitel. Na alle commotie rondom de motor van vorig seizoen, zijn alle ogen gerichten op de nieuwe Italiaanse krachtbron. Ferrari deelde een eerste geluidsfragment van de 'geboorte' van de nieuwe motor, die vandaag voor het eerst werd gestart. Het motorgeluid is in onderstaande video te horen.

1222595699579203586

Get ready to hear our 2020 car roar into life https://t.co/fcZh3qEtK1 #essereFerrari #Seb5 #Charles16 pic.twitter.com/mtX3mMyC6G — Scuderia Ferrari (@ScuderiaFerrari) January 29, 2020

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen test Mercedes in Portugal