Max Verstappen won de GP van Bahrein met een voorsprong van 12 seconden op teamgenoot Sergio Perez en maar liefst 38 seconden op Fernando Alonso. Verstappen was dan ook zeer tevreden met zijn wedstrijd, zo laat hij na afloop weten. In het eerste deel van de race maakte hij het verschil. "Een hele, hele goede eerste stint", zo blikt hij terug. "Daar heb ik een gat geslagen en daarna ging het erom dat ik mijn banden spaarde en goed voor ze zorgde." "Je weet namelijk nooit wat er gaat gebeuren verderop in de race, dus we wilden gewoon zeker zijn dat we de juiste banden in de goede staat hadden. Ik ben heel blij om eindelijk te winnen hier in Bahrein", aldus Max.
Problemen?
Tijdens de race hoorden we Verstappen zo nu en dan op de radio met wat op- en aanmerkingen op zijn auto, maar volgens de tweevoudig kampioen waren dat allemaal kleine dingen. "Er waren geen grote problemen. Kleine dingen die je altijd wil finetunen, maar het zijn denk ik allemaal makkelijke dingen om op te lossen", zo stelt hij zijn fans gerust, alvorens hij al even vooruit blikt op de rest van het seizoen. "Het volgende circuit wordt weer heel anders. We hebben een goed racepakket. Het gaat race per race wat verschillen, maar hier kunnen we zeker mee vechten. Grote dank aan het team, want ze hebben tijdens de winter weer voor een snelle raceauto gezorgd."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









