Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Eerste Aston Martin 'van de zaak' staat al klaar voor Vettel

Sebastian Vettel rijdt dit seizoen nog voor Ferrari, maar volgend jaar verhuist hij naar het Aston Martin F1-team (het huidige Racing Point). Zijn eerste dienstauto staat al op hem te wachten, met bijpassend kenteken.

Als Sebastian Vettel volgend jaar de kleuren van Aston Martin vertegenwoordigt, kan hij rekenen op gepast vervoer. Hij mag dan een peperdure sportwagen van de Britse autobouwer aan zijn wagenpark toevoegen, een luxe waar Max Verstappen bij Red Bull ook al jaren van profiteert. Aston Martin was en is jarenlang de trouwe titelsponsor geweest van Red Bull, een deal die eind dit jaar afloopt. Sebastian Vettel krijgt de beschikking over een fraaie Aston Martin Vantage AMR. Het kenteken maakt dat niemand zich hoeft te vergissen in voor wie de bolide bedoeld is: 5EB-AMF1, wat zoveel representeert als het startnummer van Vettel, zijn bijnaam en de afkorting van Aston Martin F1. Die staat vast mooi naast één of meerdere Ferrari's!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Verstappen Russell plaatst 'gouden standaard' Verstappen op voetstuk: "De enige op de grid"