Tijdens de sprintrace in de Formule 3, die zaterdag werd verreden, raakte Brad Benavides betrokken bij een ongeluk in de eerste ronde. Daarbij tikte hij eerst een andere auto aan, waarna zijn wagen de lucht in werd gelanceerd en vervolgens hard op alle vier de wielen neerkwam.
Daarna werd hij door Christian Ho van Rodin Motorsport tegen een vangrail geduwd. Vervolgens werd hij voor medische controles naar het ziekenhuis gebracht. Op social media plaatste de coureur van AIX Racing een foto van zichzelf in een ziekenhuisbed, waarbij hij het volgende schreef op zijn Instagram Stories:
"3 gebroken wervels door zo'n klein ongeluk; het lot heeft het zo bepaald." De sprintrace in de Formule 3 werd gewonnen door Gerrard Xie van DAMS, nadat de oorspronkelijke winnaar, Hiyu Yamakoshi van Van Amersfoort Racing, enkele uren na de finish werd gediskwalificeerd vanwege een technische overtreding.
Denk jij dat Max Verstappen, Kimi Antonelli of Lewis Hamilton in de top 3 rijdt? Pak bij Unibet maar liefst 50x je inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!