Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Ferrari: "Aerodynamich zijn we nagenoeg even goed als Red Bull"

Volgens Ferrari kwam de tegenvallende snelheid op de rechte stukken in Brazilië doordat er op Interlagos gekozen werd voor een andere aerodynamische afstelling, waarmee het dicht in de buurt kwam van de aerodynamische prestaties van Red Bull.

In Brazilië leek Red Bull op de rechte stukken nagenoeg op hetzelfde niveau als haar concurrentie te zitten. Vergeleken met enkele races geleden lijkt Ferrari het enorme snelheidsverschil wat het eerst had deels te zijn kwijtgeraakt. Volgens Ferrari-teambaas Mattia Binotto heeft het zo zijn reden dat zijn team na zes polepositions op rij het de afgelopen twee races niet lukte om eerste startplek op te eisen. "Red Bull was in Brazilië heel snel, ook op de rechte stukken", geeft de Italiaan meteen toe. "Mijns inziens heeft dat te maken met de aerodynamische balans die we hebben gekozen." "Als ik ons in de kwalificatie namelijk met Red Bull vergelijk, dan denk ik dat we bijna nagenoeg hetzelfde niveau als hen staan op de momenten dat de grip beperkt is. Het is de eerste keer dat we zo dicht op Red Bull zitten als het aankomt op aerodynamica", zo stelt Binotto vast. Tijdens de Grand Prix van Brazilië deed Ferrari geen goede zaken in het kampioenschap. De beide coureurs werden namelijk ingehaald door Max Verstappen, nadat ze elkaar uit de race hadden gehaald.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen test Mercedes in Portugal