Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 2020

Ferrari en Formule 1 komen goed weg: Italiaanse teams mogen naar Australië afreizen

Het was onduidelijk of Ferrari het thuisland kon verlaten om naar Australië af te reizen voor de eerste race. Het lijkt er nu op dat de Scuderia goed weg komt. Ook andere Italiaanse teams ondervinden geen hinder van de maatregelen.

Leclerc barcelona dag 1 2020
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © RacingNews365

De Italiaanse tak van motorsport.com meldt namelijk dat al het Ferrari-personeel groen licht heeft gekregen van de Italiaanse overheid om in het vliegtuig naar Melbourne te stappen. Het team uit Maranello is gevestigd in een van de Italiaanse gebieden die vanaf heden zo goed als afgesloten zijn van de buitenwereld.

Ook een klein aantal werknemers van Haas (waarvan chassispartner Dallara in Italië is gevestigd) en het F1-personeel van bandenleverancier Pirelli mag beginnen aan de reis naar Australië. De fabriek van AlphaTauri bevindt zich niet in een van de afgesloten gebieden, dus daar bestond er weinig tot geen twijfel over de reis.

Een deel van het Ferrari-personeel was overigens al in Australië aanwezig om daar alles op te bouwen. Het volgende deel zou vandaag, zondag, vertrekken. Mattia Binotto en de andere mensen uit het Ferrari-management beginnen de komende dagen aan de reis richting Australië voor de eerste Grand Prix van het jaar.

Had Verstappen dan toch gelijk over de illegale Ferrari-motor? Autocoureur Tom Coronel, F1-journalist Ruud Dimmers en host Thomas van Groningen bespreken het en alle andere gebeurtenissen tijdens de testweken in de nieuwste RacingNews365-podcast, die hieronder de luisteren is.

Hét abonnement voor de echte racefan. Sluit je ook aan bij de tofste F1-community!

Meld je direct aan
Forbidden

Weddenschappen Sebastian Vettel

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

0 reacties

Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
Wie o wie? Marko wijst Verstappens grootste concurrent aan voor GP Australië