Ferrari heeft na een succesvolle Grand Prix van Italië de nieuwe technische structuur van het team aangekondigd. Aanleiding is het aangekondigde vertrek van Enrico Cardile, die naar Aston Martin overstapt. Cardile was de technisch directeur voor het chassis en wordt per 1 oktober vervangen door Loïc Serra, die van Mercedes overkomt en direct aan teambaas Fred Vasseur gaat rapporteren.
De komst van Serra kan niet los worden gezien van Lewis Hamilton, die in 2025 ook onderdeel uitmaakt van de Scuderia. Serra wordt verantwoordelijk voor verschillende afdelingen, waaronder het chassis, de performance, aerodynamica én track engineering. Vasseur vervulde nu tijdelijk de rol van Serra naast zijn taken als teambaas.
Verder gaat Diego Ioverno, de sportief directeur, ook de afdeling Chassis Operations leiden. Enrico Gualtieri blijft de technisch directeur van de motor, terwijl Matteo Togninalli de verantwoordelijke blijft voor de afdeling track engineering. Diego Tondi moet voor de perfecte aerodynamica zorgen.
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel









Praat mee!