Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Ferrari

Ferrari in race tegen de klok na flinke tik Hamilton

Lewis Hamilton leek iets van snelheid te vinden in het laatste deel van de derde vrije training voor de Formule 1 Grand Prix van Monaco, maar hij crashte op het slechts denkbare moment.

De derde vrije training hield wat eerder op dan de bedoeling was na stiekem best een harde crash van Lewis Hamilton in Massenet. Hij glijdt op hoge snelheid naar buiten, waardoor hij zijwaarts de muur raakt. Hamilton is oké, maar de auto zal ongetwijfeld een bak schade hebben.

Met name de versnellingsbak is gevoelig voor zijdelingse impacts, omdat de aandrijfas dan naar binnen wordt geduwd met veel interne schade tot gevolg. Als dat zo is, dan wacht Ferrari al helemaal een race tegen de klok in wat sowieso twee hele drukke uurtjes gaan worden.

Een crash kan niet op een ongunstiger ogenblik gebeuren, vraag dat maar aan Max Verstappen. In 2018 crashte hij in VT3, waarna hij de kwalificatie moest missen. En achteraan starten in Monaco is echt funest voor podium- of zege-aspiraties.

Update: Ferrari laat weten dat de voorvleugel is vervangen, evenals de voorwielophanging rechtsvoor. De volledige achterkant is opnieuw opgebouwd mét nieuwe ophangingen en versnellingsbak. De auto is daarmee op tijd klaar voor de kwalificatie.

Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Monaco, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet 

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Praat mee!

x
Live Reacties na grote achterstand Verstappen in kwalificatie Monaco