Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Carlos Sainz

Ferrari wisselt motor Sainz na 'impact' Australië

Ferrari heeft de motor van Carlos Sainz gewisseld na zijn hogesnelheidsschuiver in de Grand Prix van Australië. De wissel blijft zonder gevolgen.

Sainz Imola
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © RacingNews365/Michael Potts

Een veel te enthousiaste Carlos Sainz vloog twee weken geleden in Melbourne op hoge snelheid van de baan toen hij na een mislukte kwalificatie én een mislukte start plaatsen goed wilde maken. Die schuiver heeft zijn weerslag op het weekend in Imola.

Ferrari besloot de krachtbron van de Spanjaard te wisselen, zij het uit voorzorg: "Carlos zijn motor is uit voorzorg gewisseld na de impact in Australië. We willen geen risico's nemen nu we dit weekend het sprint-format aanhouden (en er dus meer punten te verdelen zijn, red.)."

De wissel blijft zonder gevolgen, aangezien het zijn tweede exemplaar van het seizoen betreft.

Update: Ook Alpine wisselt een motor en wel die van Esteban Ocon. Ook de Franse renstal zegt dat 'uit voorzorg' te doen. Ook in dit geval betreft het de tweede motor van het seizoen.

Ook interessant:

Verstappen en Red Bull moeten vanaf nu all-in gaan

In de nieuwste RacingNews365-podcast blikken Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk uitgebreid vooruit op de Grand Prix van Emilia-Romagna.

Forbidden

Weddenschappen Carlos Sainz

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP Emilia-Romagna 2022 RN365 Nieuwsdossier

0 reacties

Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
Analyse Vrees Verstappen komt uit: wat betekent het vertrek van Marshall voor Red Bull?