Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

"Formule 1 komt zeker twee teams tekort"

Mercedes-junior George Russell is tot de conclusie gekomen dat er in de Formule 1 minstens twee teams te weinig actief zijn. De jonge Brit lijkt het Formule 2-kampioenschap te gaan winnen, maar het is maar de vraag of hij kan promoveren.

George Russell staat naar verluidt op weinig verlanglijstjes, mede ook door de Mercedes-sticker die voor op zijn helm geplakt zit. Het supertalent lijkt buiten de boot te vallen. Het was allemaal wat makkelijker geweest als de Formule 1 uit wat meer teams bestond, zo redeneert Russell in gesprek met Autosport.com: "De Formule 1 komt momenteel zeker twee teams tekort. We hebben nu maar twintig auto's op de grid, wat het voor jonge rijders extreem moeilijk maakt om de stap te maken. Om die reden denk ik dat het idee van drie auto's per team helemaal zo slecht nog niet is."

Russell vindt dat de Formule 1 zich niet tegen moet laten houden, omdat het financieel niet haalbaar zou zijn: "Natuurlijk kost het runnen van een derde auto meer geld, maar dat valt in het niet bij de totale uitgaven. Het kost meer, maar dat weegt bovendien niet op tegen de toename van het spektakel in de sport."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
bel GP België 19 jul 2026
Volledige kalender
x
Breaking Verstappen mist aftrap 24 uur van de Nürburgring uit veiligheidsoverwegingen