Enkele minuten voor aanvang van de tweede vrije training voor de Grand Prix van Saoedi-Arabië zitten er nog geen coureurs in de auto's Die zijn samen met de teambazen bijeengeroepen door de Formule 1-organisatie.
Het ligt voor de hand dat men sprak over de de gebeurtenissen elders in Djedda. Daar staat een groot complex in brand, naar verluidt een oliedepot van Aramco, hoofdsponsor van de Formule 1. Er gaan onbevestigde berichten rond dat daar een explosie aan vooraf is gegaan en dat er mogelijk zelfs sprake was van een aanval op het complex.
Anderen bekeken ook:
Veel onduidelijkheid
Over de inhoud van die gesprekken is echter niets naar buiten gekomen, maar op het moment dat de training eigenlijk had moeten beginnen, gaf de F1-organisatie aan dat de training met een kwartier uitgesteld is. De reden waarom wordt daarbij niet genoemd en of het direct te maken heeft met de gebeurtenissen buiten het circuit wordt ook niet aangegeven.
Update: De vrije training is om 18:15 uur Nederlandse tijd daadwerkelijk van start gegaan. RacingNews365 heeft begrepen van een ingewijde bron begrepen dat het weekend gewoon doorgaat zoals gepland. Om 20:00 uur Nederlandse tijd zal er wel een nieuwe meeting plaatsvinden.
Ook interessant:
Verstappen en Red Bull lopen nu al achter de feiten aan
Max Verstappen kende een dramatische seizoensstart, net als Red Bull. Hoe kon het zo fout gaan en wat kan het team nu doen? Viaplay-expert Tom Coronel, F1-kenner Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk bespreken het in de nieuwste RN365 Formule 1-podcast, die hieronder te beluisteren is.
Het voetbalseizoen wordt zaterdag afgesloten met de Champions League finale
Wie wint de Champions League finale: Inter Milan of Manchester City? Win bij Unibet 100x jouw inzet als jouw favoriet wint!
Alleen geldig voor nieuwe spelers, minimum leeftijd 24 jaar. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 100x jouw inzet!