Enkele minuten voor aanvang van de tweede vrije training voor de Grand Prix van Saoedi-Arabië zitten er nog geen coureurs in de auto's Die zijn samen met de teambazen bijeengeroepen door de Formule 1-organisatie. Het ligt voor de hand dat men sprak over de de gebeurtenissen elders in Djedda. Daar staat een groot complex in brand, naar verluidt een oliedepot van Aramco, hoofdsponsor van de Formule 1. Er gaan onbevestigde berichten rond dat daar een explosie aan vooraf is gegaan en dat er mogelijk zelfs sprake was van een aanval op het complex.
Veel onduidelijkheid
Over de inhoud van die gesprekken is echter niets naar buiten gekomen, maar op het moment dat de training eigenlijk had moeten beginnen, gaf de F1-organisatie aan dat de training met een kwartier uitgesteld is. De reden waarom wordt daarbij niet genoemd en of het direct te maken heeft met de gebeurtenissen buiten het circuit wordt ook niet aangegeven. Update: De vrije training is om 18:15 uur Nederlandse tijd daadwerkelijk van start gegaan. RacingNews365 heeft begrepen van een ingewijde bron begrepen dat het weekend gewoon doorgaat zoals gepland. Om 20:00 uur Nederlandse tijd zal er wel een nieuwe meeting plaatsvinden.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










