Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

GP3-uitdaging voor Verschoor: "Blij dat ik mijn debuut mag maken"

In dienst van MP Motorsport reikte Richard Verschoor in 2016 tot hoge hoogten. Het racetalent uit Benschop werd kampioen in zowel de Spaanse als de Russische variant van de Formule 4. De combinatie is vanaf vandaag weer bij elkaar: Verschoor maakt dit weekend op Spa-Francorchamps zijn GP3-debuut.

Verschoor, die normaliter zijn kunsten vertoont in de Formule Renault 2.0 Eurocup, laat in gesprek met Racingnews365 weten bijzonder in zijn nopjes te zijn met de MP-deal. "Ik heb super veel zin in deze nieuwe uitdaging, het wordt natuurlijk vooral leren", spreekt de 17-jarige. "Het is een heel ander kampioenschap, een andere auto met DRS, en een ander niveau qua coureurs." Verschoor vervangt Dorian Boccolacci, die op zijn beurt de sprong naar de Formule 2 heeft mogen maken. "Voor deze kans moet ik de KNAF bedanken. VKV, Mr.Fill en Oliegraphics hebben me tevens bijgestaan. Ik ben blij dat ik op Spa mijn debuut mag maken en wie weet speelt het weer nog een beetje mee dit weekend!", besluit Verschoor strijdlustig.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
bel GP België 19 jul 2026
Volledige kalender
x
Breaking Verstappen mist aftrap 24 uur van de Nürburgring uit veiligheidsoverwegingen