De wagens van Red Bull Racing vertrekken vanaf de derde startrij, omdat ze in de kwalificatie geen vuist konden maken tegen de Mercedessen en de Ferrari's. Hamilton wil de kansen van Max Verstappen en Daniel Ricciardo echter niet onderschatten.
"In de races is Red Bull Racing altijd wat sterker, dat is een terugkerend patroon dat we gedurende het afgelopen seizoen hebben gezien", beantwoordt Hamilton een vraag van Racingnews365 tijdens de persconferentie na de kwalificatie. "Ze zijn snel in de trainingen, kunnen het tempo in de kwalificatie niet bijbenen en slaan terug in de race zelf." "Waarschijnlijk trachten ze zuinig te zijn op hun banden, en proberen ze wat anders te doen dan de rest", vermoedt de 33-jarige Brit. "Ik weet zeker dat ze sterk zullen zijn. De Ferrari's, die voor hen starten, zijn echter erg sterk op de rechte stukken. Om hen in te halen, zullen ze van goeden huize moeten komen. Ik ben ervan overtuigd dat ze het seizoen op een goede manier af willen sluiten." Voor nummer twee Valtteri Bottas en nummer drie Sebastian Vettel was daarmee alles gezegd. De Finse Mercedes-coureur gaf aan er 'niets aan toe te kunnen voegen', waarop de Duitser begon te grappen. "De Red Bulls staan achter mij? Schijbaar", sprak de Ferrari-coureur.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









