Een nieuwe getekende overeenkomst tussen Lewis Hamilton en Mercedes laat al geruime tijd op zich wachten. Volgens bijvoorbeeld Damon Hill heeft dat te maken met de tegenvallende prestaties van Mercedes in het huidige seizoen. In een vraaggesprek tussen Lewis Hamilton en Toto Wolff laat Hamilton er echter geen misverstand over bestaan dat hij bij Mercedes blijft: "Ik wil deel uitmaken van de weg die Mercedes aflegt om het meest succesvolle Formule 1-team aller tijden te worden."
"Met de tijd die ik als coureur nog heb wil ik met Mercedes een voorsprong opbouwen die door geen enkel ander team zomaar in te halen valt. Dat zou de rode auto's en het rode team erg veel pijn doen, maar dat is wel mijn doel." Met Mercedes wil Hamilton dus ik elke race winnen, want, zo zegt hij zelf: "Ik haat verliezen. Ik moet alles winnen."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









