Yuki Tsunoda en Oscar Piastri hadden het tijdens de Grand Prix van Mexico flink met elkaar aan de stok. De Japanner zat vast achter de McLaren-coureur en waagde meerdere pogingen om er voorbij te komen. In ronde 49 probeerde de AlphaTauri-coureur het wederom, maar hij werd in de rondte getikt door de McLaren-coureur en finishte uiteindelijk op de 12e positie.
Een interview van weinig woorden
Vervolgens was het tijd voor de gebruikelijke interviews, en meldde Yuki zich voor de camera van Viaplay. Hij werd natuurlijk gelijk gevraagd naar het incident met Oscar, maar hier reageerde hij gelijk op met: "Geen commentaar". De interviewster probeert het nogmaals, maar de Japanner weigert.
Tsunoda wil nog wel wat kwijt over zijn weekend, maar ook daar maakt hij maar weinig woorden vuil aan: "De pace was goed. Daarom was het zo jammer."
Bekijk het moment tussen Piastri en Tsunoda hieronder terug.
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Mexico 2023 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!